Dzisiaj jest: 18.5.2024, imieniny: Alicji, Edwina, Eryka
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Usługi dronem - fotografia z powietrza, filmy z lotu ptaka

dodano: 2024.05.05 ważne do: 2024.06.04 wyświetleń: 101
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Firmom małym i dużym, organizacjom, fundacjom, korporacjom ze Szczecina i okolic polecamy swoje usługi dronem, które świadczymy na terenie całego kraju. Dronem wykonamy całościowy film lub pojedyncze ujęcia, zapewnimy zdjęcia z lotu ptaka czy przeprowadzimy realację na żywo z powietrza. Latamy dronem na otwartych jak i zadaszonych terenach, zapewniamy materiały w 4K, dbamy o detale i nowoczesny montaż. Z naszych usług dronowych skorzystało już wiele znanych marek, także międzynarodowych – stawiamy na jakość, zapewniamy przykuwające oko realizacje, realizujemy projekty, które zapadają w pamieć. Oprócz filmów, fotografi i relacji z lotu ptaka, możemy również zaoferować wykonanie zdjęć produktowych czy kompleksowych filmów kamerami stacjonarnymi.
Kontakt
Dronography
ul. Tęczowa 78/5c, 53-603 Wrocław, woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.