Dzisiaj jest: 29.2.2024, imieniny: Lecha, Lutomira
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Produkcja filmowa Szczecin - filmy reklamowe dla firm

dodano: 2024.01.25 ważne do: 2024.02.24 wyświetleń: 38
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Dla naszych cenionych klientów, czy to przedsiębiorstwa, urzędy, fundacje czy organizacje, tworzymy filmy reklamowe na najwyższym poziomie. Jesteśmy niewielką, lecz pełną doświadczenia agencją wideo, posiadającą imponujące portfolio, w którym kryją się kreatywne dzieła dla najważniejszych polskich i światowych marek. Nasza produkcja filmowa obejmuje nie tylko różnorodne reklamy, ale także filmy budujące wizerunek, promocyjne, związane z odpowiedzialnością społeczną oraz realizowane w różnych celach biznesowych. Nasza pasja do filmowania jest równie wielka jak nasze doświadczenie. Nie tylko posługujemy się doskonałym sprzętem, ale również korzystamy z najnowocześniejszych technik montażowych, aby dopracować każdy detal. Bez względu na platformę, docelowy odbiorcę czy charakter filmu, jesteśmy gotowi stworzyć reklamę, która spełni wszelkie oczekiwania. Dodatkowo, wzbogacamy nasze prace o wyjątkowe ujęcia fotograficzne oraz wideo z lotu ptaka, wykonywane za pomocą drona. Tajniki filmowania reklamowego są nam dobrze znane, a z radością zachęcamy do kontaktu wszystkich ze Szczecina jak i województwa zachodniopomorskiego, którzy podzielają nasze zamiłowanie do świata wideo reklamowego.
 
Wideo
Kontakt
Kinema
Szczecin, woj. zachodnio-pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.