Dzisiaj jest: 18.4.2024, imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Multicom - serwis komputerów i smartfonów Szczecin (Używany)

dodano: 2024.03.14 ważne do: 2024.04.13 wyświetleń: 31
Szczegóły ogłoszenia:

Elektroniczne urządzenia, takie jak laptopy czy telefony, w każdej chwili mogą się zepsuć. Jeśli potrzebna będzie ich naprawa, to trzeba będzie znaleźć jakiś sprawdzony, dobry serwis laptopów Szczecin, który się wszystkim zajmie. Takich serwisów funkcjonuje wiele na naszym rynku, lecz z jakością ich usług nie zawsze jest dobrze. Z takich też powodów przy wyborze warto na kilka istotnych rzeczy zwrócić swoją uwagę, żeby być w pełni zadowolonym z naprawy.

Przede wszystkim niezwykle ważna będzie lokalizacja, gdyż jechanie czasami nawet kilkadziesiąt kilometrów może być zupełnie nieopłacalne. Wiele tego typu serwisów ma w ofercie darmową diagnozę i wycenę usterki, co jest naprawdę przydatne, gdyż pozwala wcześniej poznać dokładne koszty naprawy. Z pewnością przeglądnąć też warto umieszczone w internecie opinie, jakie napisali dotychczasowi klienci. Jeżeli duża ich część będzie pozytywna, to raczej można zaufać takiemu serwisowi i zostawić w nim swój sprzęt do naprawy.

+Tekst Sponsorowany+

Multicom
Ul. Rydla 66
70-783 Szczecin
Serwis:  +48 (91) 881 27 80
Sprzedaż:  +48 530 089 055
Mail: kontaktmulticom@gmail.com
 
Kontakt
multicom
woj. zachodnio-pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.