Dzisiaj jest: 29.2.2024, imieniny: Lecha, Lutomira
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Obszerny asortyment wyrobów szkolnych i biurowych - Shan.pl

dodano: 2023.11.21 ważne do: 2023.12.21 wyświetleń: 14
Szczegóły ogłoszenia:

Spory katalog wyrobów szkolnych oraz do biura to znak rozpoznawczy marki SHAN. Takie wyroby jak papier ozdobny kupują często placówki oświatowe, biurowce, ale też nabywcy prywatni. Poszczególne artykuły szkolne i biurowe pochodzą od rozpoznawalnych marek w branży ASTRA i MAJEWSKI. Są to zarówno wyroby standardowe, ale też w większym stopniu artystyczne, takie jak papier kolorowy do orgiami, a firma zajmuje się osobiście produkcją bloków technicznych oraz rysunkowych w każdym rozmiarze.

Ma także wyspecjalizowanie w tworzeniu przekładek do segregatorów. Przede wszystkim nabywać można artykuły piśmiennicze, jak chociażby koperty ozdobne oraz sporo innych produktów, najczęściej niezbędnych w biurowcach. Obsługa w SHAN jest wzorcowa, a działanie sklepu bezbłędne. Reguły zakupu są od pierwszych chwil klarowne.

Dystrybucja wyrobów papierniczych w Internecie a także stacjonarnie jest w zgodzie ze standardami konsumenckimi. Wszystko znajduje się w podkategoriach to: artystyczne, biurowe, dekoracyjne, do quillingu, kreatywne, papiernicze, szkolne oraz zabawki.


+Reklama+

 
Kontakt
SHAN.pl
cały kraj / Internet
Kontakt
Strona WWW: https://shan.pl
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.