Dzisiaj jest: 18.5.2024, imieniny: Alicji, Edwina, Eryka
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Szkolenia językowe dla firm, instytucji Szczecin i okolice

dodano: 2024.04.22 ważne do: 2024.05.22 wyświetleń: 57
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Firmy i instytucje ze Szczecina i okolicy zainteresowane szkoleniami językowymi dla swoich pracowników zachęcamy do kontaktu z TEACHERSteam. Oferujemy kursy językowe z wielu języków, które przeprowadzane są przez najlepszych lektorów na rynku (jesteśmy obecni na krajowym rynku od 2005 roku). Szkolenie językowe online lub stacjonarnie, na każdym poziomie zaawansowania – Ty decydujesz w jakiej formie współpracujemy. Oferta szkoleniowa zawiera 3 rodzaje kursów, choć jesteśmy w stanie je skonfigurować, dostosować do indywidualnych potrzeb biznesu czy klientów instytucjonalnych. Kurs blended learning, tematyczno-branżowy czy w tradycyjnej formie – to opcje jakie proponujemy na start. Poza kursami z ponad 20 języków, możemy świadczyć usługi tłumaczeń, audytów językowych czy wielu innych mniej i bardziej popularnych usług językowych. Polecamy!
Kontakt
TEACHERSteam
Szczecin, woj. zachodnio-pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.