Dzisiaj jest: 2.2.2023, imieniny: Kornela, Marii, Mirosławy
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Info o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno i rzece Rega

dodano: 2023.01.11 ważne do: 2023.02.10 wyświetleń: 8
Szczegóły ogłoszenia:
Serwis informacyjny o wszystkim co się dzieje w Mrzeżynie. Wakacyjne turystyczne miasto leży tuż Portu Morskiego Mrzeżyno natomiast całość znajduje się przy ujściu rzeki Regi, która przepływa poprzez miasto Trzebiatów.
Piszemy o wędkarstwie, turystyce, lecz także o tematach oraz trudnościach jakie powstają w Porcie Mrzeżyno i okolicach. Zapraszamy na https://www.portmrzezyno.pl/ Turystyka w samym Mrzeżynie to milionowe inwestycje także wiele atrakcji turystycznych. Piaszczyste plaże które kilometrami rozciągają się na wschód i zachód przyciągają każdego roku tysiące letników. Natura wokół Mrzeżyna to atrakcyjne lasy i moc rozmaitych zwierząt. Rybołówstwo w porcie sięga najdawniejszych lat jakie zna owa miejscowość. Nowinki, wiadomości turystyczne, problemy a wszystko o Mrzeżynie, Porcie Nadmorskim Mrzeżyno oraz okolicach.
Zapraszamy na  https://www.portmrzezyno.pl/ 
Wiadomości turystyczne o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno oraz okolicach ujścia rzeki Regi. 
Wędkarstwo w Mrzeżynie to niesłychanie atrakcyjne zajęcie wielu gości przyjeżdzających odpocząć na urlop nad Bałtykiem. Tutejsza rzeka Rega sprawia, iż moc wędkarzy zatrzymuje się tu aby spróbować własnych sił w łapaniu ryb. Lasy wokół wakacyjnego Miasteczka Mrzeżyna nadają owej miejscowości jeszcze milszego klimatu do urlopu. W Porcie Morskim Mrzeżyno jak i okolicach modne stało się kempingowanie.
Wielu podróżników spragnionych doświadczeń, coraz częściej przyjeżdżają kamperami aby obejrzeć zachody słońca, odpocząć pośród spowijającej przyrody i pochodzić pośród drzew. W samym Porcie Mrzeżyno można zabrać się na rejs jachtem bądź też pobawić motorówką. 
Zapraszamy na https://www.portmrzezyno.pl/

 
Kontakt
Redakcja
ul. Ujście rzeki Rega, 72-330 Mrzeżyno, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.