Dzisiaj jest: 14.7.2024, imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego
WYBIERZ JĘZYK

Premiera romansu GUARD Eweliny C. Lisowskiej

Dodano: rok temu Czytane: 218 Autor:

15.08.2023 premiera romansu science-fiction GUARD. Powieść napisała polska autorka romansów Ewelina C. Lisowska.

Premiera romansu GUARD Eweliny C. Lisowskiej
Ten kto zna już twórczość Eweliny C. Lisowskiej, wie, że to drugi romans science-fiction, który wydała autorka. Rok temu to był NOWY EDEN Powrót Raju utraconego. Tym razem w książce będzie bardziej kosmicznie, a to za sprawą pewnego przystojnego choć dziwnego guarda o imieniu ZOX.

GUARD – o czym jest ta książka?

Rok 2122. Ziemia została opanowana przez stwory z innej planety. Na odsiecz przybywają kosmiczni żołnierze, zwani potocznie Guardami. Stanowią oni połączenie żywej istoty z robotem i wyróżniają się szczególną sprawnością i gotowością do obrony słabszych. Kiedy jeden z guardów, niejaki ZOX, zjawia się w ziemskiej bazie, którą okazuje się być dom 20-letniej Elliny, dziewczyna bardzo się go boi. Wkrótce jednak nawiązuje się między nimi przyjaźń, a nawet coś więcej. Problem w tym, że guardom nie wolno kochać, nie mogą także znać słów z zakazanej listy. ZOX za wszelką cenę będzie chciał wydobyć z Liny zakazane słowa, świadom tego, że świat ukrywa przed nim coś bardzo ważnego. Lecz czy miłość między Sedneńczykiem, któremu w każdej chwil można zrobić reset pamięci, i ziemską dziewczyną, ma szansę bytu? Spodziewaj się szybkiej akcji, potworów z innej planety, tornada emocji i niezwykłego zakończenia.


Kilka słów od autorki

„GUARDa wymyśliłam kilkanaście lat temu, ale jakoś nie miałam odwagi do tego, żeby podjąć się napisania książki. Po latach przyszedł czas na spisanie fabuły i przystąpienie do realizacji planu. GUARD to nie jest łatwa książka, przynajmniej dla mnie. Jest to najtrudniejsza powieść, jaką przyszło mi pisać. Zamyka ona pierwszą 10-tkę moich powieści, a to oznacza, że zaczynam nową. Co było trudnego w pisaniu tego romansu science-fiction? Sama postać głównego bohatera przysporzyła mi sporo literackiego zamieszania. Jak wiele emocji dopuścić do postaci, która ma zablokowane emocje? Jak stworzyć postać guarda, który nie ma swojej osobowości, tak żeby jednak posiadał jej drobny ułamek. I przede wszystkim, jak wiarygodnie opisać historię miłości Elliny i ZOXa. Oczywiście wiem, że to tylko fikcja i moje fantazje, ale kiedy tworzę postać, chcę, żeby była autentyczna. Myślę, że mi się to udało. Zresztą niech ocenią to sami Czytelnicy i Czytelniczki.”


Gdzie będzie można zakupić powieść?

Druk na życzenie -> Ridero Książki
Ebook -> Legimi, Ebookpoint, Empik, EmpikGo, strona autorska www.ecl-pisarka.pl -> Ebook Romanse Sklep

W ramach premiery wypatrujcie na facebookowym profilu autorki:
- nagrania głosowego fragmentu książki
- wielu ciekawych cytatów
- fragmentów tekstu.
 
Źródło: www.ecl-pisarka.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.