Dzisiaj jest: 14.7.2024, imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego
WYBIERZ JĘZYK

„Narzeczona bez zobowiązań” Premiera 27.03.2024

Dodano: 5 miesięcy temu Czytane: 254 Autor:

Wydawnictwo Romanse ma przyjemność przedstawić Czytelniczkom romansów nową, dwunastą już powieść autorki romansów Eweliny C. Lisowskiej pt. NARZECZONA BEZ ZOBOWIĄZAŃ.

„Narzeczona bez zobowiązań” Premiera 27.03.2024
Tym razem przyszedł czas na kolejny, piąty romans historyczny, tym razem osadzony w drugiej połowie XIX wieku.

Premiera 27.03.2024
Premiera tej powieści daje nam oddech między spotkaniami autorskimi z cyklu Dni z twórczością Eweliny C. Lisowskiej. Przed nami jeszcze pięć spotkań! Tymczasem zapraszamy na miesiąc pełen niespodzianek. Bowiem Czytelnicy i Czytelniczki uraczeni będą w marcu wieloma pięknymi cytatami z książki, fragmentami powieści, w tym jednym czytanym przez lektora z Tu Mówi Książka. Trwają także nabory na recenzentów.

OPIS KSIĄŻKI
Hrabina Waleria Milecka, widząc ostatnią szansę na szczęście dla swojego siostrzeńca w małżeństwie, postanawia go zeswatać ze swoją damą do towarzystwa. Dalebor (35 lat) i Elena (20 lat) są osobami po przejściach. On – ofiara niesprawiedliwego osądu, zamknięty w sobie, nie wierzy w miłość. Ona – uboga córka alkoholika i hazardzisty, dopiero co umarła jej babcia. Dalebor szybko zakochuje się w Elenie, jednak nie może liczyć na jej wzajemność. Niestety niesprawiedliwy los sprawia, że dziewczyna pada ofiarą haniebnej transakcji finansowej, którą przerywa zakochany Dalebor. Elena staje się jego narzeczoną bez zobowiązań, podopieczną Dalebora, która w każdej chwil ma prawo zerwać układ i związać się z kimś innym. Hrabia przekonuje się niebawem, że układem tym skazał siebie samego na cierpienia…

„Narzeczona bez zobowiązań” to historia pełna intryg i tajemnic, ale także pełna nadziei. Powoli rozwijające się uczucie, mimo iż wzrasta w trudnych warunkach, przynosi jednak dobre owoce. A w tle konie, hazard, podwójne życie elit i pojedynki…

Kilka słów od autorki
Jest mi niezmiernie miło, że w końcu moi Czytelnicy oraz Czytelniczki będą mieli okazję poznać „Narzeczoną bez zobowiązań”. Ta powieść była gotowa już rok temu, jednak dopiero teraz zdecydowałam się na jej wydanie. Dodatkowa korekta, studia nad wiekiem XIX oraz podejście do książki z świeżą głową pozwoliły mi w końcu na wydanie tej powieści w wersji, którą będzie można niebawem zakupić w sklepach internetowych. Jestem bardzo zadowolona z wyników moich starań. Mam nadzieję, że powieść spodoba się tym z Państwa, którzy mieli okazję przeczytać inne moje romanse historyczne, takie jak: „Natura Derwana, „Impresje Wiktorii”, „Walerian i Róża” czy „Królowa żebraków” (książka 2022 roku według Pisarze Polscy).


 
Źródło: www.ecl-pisarka.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.